Skip to main content

добредојде

K357
Либек
соба

Изнајмете соба во метрополитенскиот регион Либек

+49 (0) 157 358 005 59
+49 (0) 176 630 399 89

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Драги посетители,

Од 2014 година, собата „К357“ изнајмува и уредува градежни работници и персонал во Либек и околината.

Преку искуството од последните години знаеме што води кон успешна соработка со компаниите, гостите и вработените. Ние им нудиме на компаниите пристап до комплетно опремени простории или дури и цели имоти за краткорочно изнајмување и долгорочно изнајмување. Следниот стандард е секогаш загарантиран во секој предмет:

Во просториите:

 • кревети
 • гардероба
 • Фрижидер
 • Седење и маса
 • ТВ со рамен екран
 • Бесплатен, брз, безжичен интернет во сите области
 • приватна бања

Во предметите:

 • Дели кујни
 • Бесплатен, брз, безжичен интернет во сите области
 • Бесплатен паркинг
 • канцелариска услуга
 • Услуга за регистрација за долгорочни жители
 • услуга на консиерж

Имате проект во Либек или околу него и треба да примите еден или повеќе вработени, градежни работници или персонал во Либек за краток или подолг временски период? Тековната состојба на домување во Либек прави брза и флексибилна закупнина речиси невозможна, но ние ви нудиме ефтини начини за сместување на вашите вработени.

Ние со нетрпение очекуваме да вашето прашање.

Минимална цена за вечер и по лице:

 • Еднокреветна соба

  25,00 €
 • Двокреветна соба

  20,00 €
 • Четворокреветна просторија

  17,50 €
 • Шест-спална соба

  15,00 €
 • Соба со осум кревети

  14,00 €
 • Апартман за 10 лица или повеќе:

  Индивидуална
  цена на барање

Имаме соби и станови низ целиот Либек. Исто така, во близина на Либек.

K357 - изнајмување соби, изнајмување на стан, опремени опремени Либек
Offendorfer Straße 5
23626 Ratekau bei Lübeck
Tél.: +49 (0) 176 63039989
Portable: +49 (0) 157 35800559
E-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.